Prost-Key Packaging

Dział rozwoju produktu

Dział rozwoju produktu Prost-Key Packaging to zespół młodych projektantów posiadających wiedzę, doświadczenie i nowoczesne urządzenia pomagające w kreowaniu nowych innowacyjnych opakowań.

Konstrukcja

Swoim Klientom oferujemy indywidualne podejście do każdego projektu uwzględniając wszystkie aspekty dotyczące doboru surowca, konstrukcji opakowania, sposobu składania, paletyzacji oraz fachowe doradztwo oparte na naszej wieloletniej praktyce i szkoleniach. Jeżeli zachodzi potrzeba, istnieje możlwość konsultacji projektu u Klienta.

Wykorzystywane przez nas oprogramowanie Artios CAD to profesjonalny zestaw narzędzi do projektowania pudełek bądź form przestrzennych takich jak standy reklamowe, display'e. Po wstępnym zaakceptowaniu projektu wycinany jest protptyp opakowania.

Prototypy są przygotowywane na wielkoformatowym stole tnącym KONGSBERG XL 22 o powierzchni roboczej 1680 x 2190. Stół wyposażony jest w głowicę POWER HEAD, gdzie znajduje sie specjalny slot o zwiększonej sile nacisku 500N. Dzieki temu możemy wycinać wzory poczynając od tektur litych poprzez tekturę falistą standardową aż do tektur siedmiowarstwochych. Ponadto w głowicy użyć można narzedzia V-notch, które służy do cięcia pod kątem tekturę falistą lub tekturę z tworzywa sztucznego. Ploter posiada rownież zamontowana kamerę, która pozwala na precyzyjne wycinanie zadrukowanych arkuszy.

Grafika

Obejmujemy swoim zakresem zarówno proces przygotowania projektów nadruków jak i realizację procesów poligraficznych. Śledzimy na bieżąco nowe technologie i trendy, a jednocześnie nie zapominamy o podstawach. Zapewniamy doradztwo i profesjonalną obsługę w zakresie przygotowania lub korekty projektu graficznego.

Drukowanie i usługi z tym związane są przygotowane pod kątem dostarczania produktów zgodnych z określonymi wymogami klienta. Oferujemy wysoką jakość produktu, różne formaty arkuszy i różne techniki drukowania. Szczególną wagę przykładamy do kontroli jakości.

W celu zapewnienia najwyższej jakości naszych usług pracujemy na:

- wydajnych komputerach na platformach Mac i PC ;

- kalibrowanych monitorach;

- oprogramowaniu Adobe CS.

 

SPRCYFIKACJA DRUKU FLEKSO

SPRCYFIKACJA DRUKU OFFSETOWEGO