Opakowania kartonowe z nadrukiem – sposób na promocję Twojej firmy

Opakowania kartonowe z nadrukiem – sposób na promocję Twojej firmy
News

Opakowania kartonowe z nadrukiem – sposób na promocję Twojej firmy

Proces sprzedaży rozpoczyna się już w momencie pojawienia się produktu na półce sklepowej. Ludzie są wzrokowcami, i w pierwszej kolejności zwracają uwagę na wygląd produktu, a dopiero później zagłębiają się w pozostałe informacje. Wg badań przeprowadzonych prze firmę Nielsen ponad 70% decyzji zakupowych podejmowanych jest przed półką sklepową. Niewątpliwie na wybór danego produktu wpływ ma opakowanie.   Te jednak, aby przyciągnęło wzrok potencjalnego klienta,  musi być przede wszystkim atrakcyjne.  Chcąc być o krok przed konkurencją, warto zatem postawić na opakowania kartonowe z nadrukiem. Spraw, aby klienci zauważyli twój produkt.

Chcesz zwrócić uwagę klienta? Postaw na oryginalne opakowanie!

Większości z nas opakowania kartonowe kojarzą się z mało estetycznymi rozwiązaniami, które są stosowane przede wszystkim po to, aby zabezpieczyć produkt przed czynnikami zewnętrznymi. Tymczasem bardzo często są one wartość dodaną sprzedawanego produktu i stanowią o jego atrakcyjności – bo choć w życiu nie powinno się oceniać książki po okładce, w handlu to właśnie ta okładka stanowi o przewadze konkurencyjnej produktu.

Atrakcyjne opakowanie kartonowe z nadrukiem, pomoże zrobić dobre wrażenie na potencjalnym kliencie. Kolorowe, o niebanalnym kształcie i oryginalnym nadruku, będzie swego rodzaju magnesem, który przyciągnie wzrok kupującego i skłoni go do zakupu.

Dlaczego opakowania kartonowe z nadrukiem?

Klienci najchętniej sięgają po produkty znanych marek. Co w sytuacji kiedy ich produkty nie są dostępne? Dlaczego  sięgają po produkty,  który nigdy wcześniej nie kupowali? Co sprawia że decydują się na ich zakup, mimo iż widzą je po raz pierwszy? 70% decyzji zakupowych zapada właśnie przed półką sklepową. To czy klient sięgnie po dany produkt, w dużej mierze zależy od opakowania. Oczywiście, aby opakowanie zainteresowało potencjalnego klienta musi być przede wszystkim atrakcyjne.

Oryginalny kształt, wymyślny nadruk  różnego rodzaju zdobienia (hot stamping, cold stamping, przetłoczenia, lakiery itd.)  sprawiają, iż obok takich opakowań nie można przejść obojętnie. Ale czy to wystarczy? W dzisiejszych czasach klienci poszukują czegoś więcej niż „ładnego” opakowania. Coraz większą popularnością cieszą się spersonalizowane opakowania kartonowe, które pozwalają kupującym i obdarowywanym poczuć się wyjątkowo. Bo któż z nas nie lubi być zauważonym, obsypywanym komplementami, rozbawianym.

Co znajdziesz w naszej ofercie?

Jako właściciel firmy możesz postawić na bardzo zróżnicowane opakowania kartonowe z nadrukiem. W skład naszej oferty wchodzą:

  • opakowania fasonowe powstają przy pomocy wykrojnika, dzięki czemu mogą mieć unikalny kształt; tego typu opakowania mogą a także posiadać wiele atrakcyjnych dodatków, np. w postaci okienek, uchwytów czy rozmaitych zamknięć;
  • opakowania klapowe, które służą do bezpiecznego transportu i magazynowania produktów – posiadają odmienne wymiary. Są niezwykle praktyczne.
  • opakowania SRP, czyli Shelf Ready Packaging przeznaczone na sklepowe półki, sprawiają że produkty na półkach sklepowych są jeszcze lepiej wyeksponowane
  • opakowania prezentowe, idealne dla stałych klientów czy partnerów biznesowych – np. na różnego rodzaju święta;
  • opakowania promocyjne, które pozwolą zwiększyć skuteczność kampanii marketingowej i stanowić będą pozytywne zaskoczenie dla Twoich aktualnych lub przyszłych Klientów.

Dodatkowym atutem opakowań kartonowych z nadrukiem jest to, że tworzymy je w pełni indywidualnie – na zamówienie klienta, dzięki czemu będą w stu procentach dostosowane do Twoich potrzeb!