JAK PRACUJEMY

Poznaj drogę swojego produktu:
od projektowania opakowań do produkcji.

01
Brief
02
Projektowanie konstrukcyjne
03
Projektowanie graficzne
04
Produkcja

Prost-Key to wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowany zespół pracowników – to właśnie takie połączenie pozwala nam na projektowanie opakowań dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta, które spełniać będą swoje zadanie – zabezpieczanie towarów, a także ich skuteczną promocję. Gdy mówimy o opakowaniach projektowanie ma bardzo duże znaczenie. Tylko dobry pomysł i fachowe wykonanie może pomóc osiągnąć sukces i przynieść zyski. Jak wygląda proces tworzenia w naszej firmie? Dowiecie się Państwo poniżej!

Jak wiadomo, reklama jest dźwignią handlu, a nasza firma świadczymy usługi kompleksowo począwszy od wykonania projektu opakowania i materiałów POS, po produkcję oraz dystrybuuję, dzięki czemu mogą Państwo zyskać unikalną reklamę swoich produktów czy usług. Nowoczesne zaplecze technologiczne pozwala nam realizować najbardziej skomplikowane zamówienia. Sprawdźcie Państwo, jak przebiega proces tworzenia w naszej firmie!

projekt opakowania

1. Brief

Przejrzysta komunikacja to klucz do udanej i owocnej współpracy. Dlatego każdy projekt opakowania rozpoczynamy od szczegółowego briefu, czyli zestawienia użytecznych informacji, który pozwala nam poznać oczekiwania i potrzeby naszych klientów. W oparciu o nie odbywa się projektowanie opakowań. W przypadku opakowania projektowanie uzależnione jest w dużej mierze od briefu, który jest tutaj kluczowy, to właśnie z niego poznajemy Państwa potrzeby, do których możemy dostosować nasze opakowania.

2. Projektowanie konstrukcyjne

W procesie projektowania nasi konstruktorzy skupiają się na tym, aby tworzone opakowanie było funkcjonalne a jednocześnie atrakcyjne wizualnie. Jeżeli chodzi o opakowania projektowanie ich jest bardzo ważnym etapem, nasza firma wykorzystuje do tego specjalistyczne oprogramowanie ArtiosCAD, za pomocą którego tworzymy siatki opakowań 2D, modele 3D z grafiką oraz wizualizacje montażu i kolejnych etapów składania.

Po opracowaniu konstrukcji dobieramy surowce pod kątem odpowiednich parametrów wytrzymałościowych, gdyż zależy nam na efektownym wyglądzie jak i użyteczności. Następnie tworzymy z nich prototyp, który wycinamy na wielkoformatowym ploterze tnącym. Tak powstały model składamy, sprawdzamy i dokładnie testujemy, by nie zawieść Państwa oczekiwań. Później prototyp trafia do rąk klienta w celu ostatecznej akceptacji i weryfikacji. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości czy uwag do projektu opakowania, nasi specjaliści zawsze służą radą i pomocą, tak by byli Państwo zadowoleni.

Po opracowaniu konstrukcji dobieramy surowce pod kątem odpowiednich parametrów wytrzymałościowych. Następnie tworzymy z nich prototyp, który wycinamy na wielkoformatowym ploterze tnącym. Tak powstały model składamy, sprawdzamy i dokładnie testujemy. Później prototyp trafia do rąk klienta w celu ostatecznej akceptacji i weryfikacji.
opakowania projektowania
projektowanie graficzne opakowania

3. Projektowanie graficzne

Nasze biuro graficzne dostosowuje projekty graficzne klientów do siatek opakowań, a następnie przygotowuje je do druku. W razie potrzeby tworzy również koncepcje wizualne od podstaw - zespół w studio zderza swoje doświadczenie z kreatywnymi pomysłami, czego efektem są estetyczne, przykuwające uwagę projekty. W kontekście marketingu projektowanie graficzne to jeden z najważniejszych etapów produkcji opakowań. Decyduje ono o finalnym wyglądzie gotowego produktu oraz tym, jak zostanie on odebrany przez użytkowników. Na tym etapie również bardzo cenimy Państwa uwagi i wskazówki dotyczące finalnego wyglądu.

4. Produkcja

Gdy mamy pewność, że produkt dokładnie odpowiada na potrzeby klienta, rozpoczynamy produkcję. Dzięki systemowi ERP efektywnie planujemy wykorzystanie zasobów przedsiębiorstwa.
Na sukces firmy składa się wiele elementów, ale niewątpliwie najważniejszym z nich są ludzie z doświadczeniem i pasją do tego, co robią. Dlatego w codziennej pracy łączymy rozsądne zarządzanie z efektywną produkcją. Kładziemy nacisk na innowacyjne, niestandardowe rozwiązania, które mają odzwierciedlenie w jakości naszych produktów. Park maszynowy wyposażyliśmy w wysokowydajne linie technologiczne, na które składają się maszyny do drukowania, kaszerowania, wycinania i sklejania. To tam finalnie materializują się nasze projekty opakowań, by następnie trafić do rąk klienta i móc zaspokoić jego oczekiwania.
produkcja opakowania
2prod
produkcja zaprojektowanego opakowania
Na sukces firmy składa się wiele elementów, ale niewątpliwie najważniejszym z nich są ludzie z doświadczeniem i pasją do tego, co robią. Dlatego w codziennej pracy łączymy rozsądne zarządzanie z efektywną produkcją. Kładziemy nacisk na innowacyjne, niestandardowe rozwiązania, które mają odzwierciedlenie w jakości naszych produktów. Park maszynowy wyposażyliśmy w wysokowydajne linie technologiczne, na które składają się maszyny do drukowania, kaszerowania, wycinania i sklejania. To tam finalnie materializują się nasze projekty opakowań, by następnie trafić do rąk klienta.
Email: info@prostkey.pl
Telefon: +48 87 737 12 30