KARIERA

Dołącz do Prost-Key!

„Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu.”

Konfucjusz

W Prost-Key lubimy to, co robimy i codziennie staramy się być w tym jeszcze lepsi. Szukamy osób, które chciałyby rozwijać się zawodowo razem z nami - w świetnej atmosferze i podczas pracy zespołowej. Wiemy, że firmę tworzą ludzie, a nasze sukcesy to efekt wspólnej pracy. Doceniamy zaangażowanie i chęć poszerzania swoich umiejętności, dlatego chętnie przyjmujemy do zespołu również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Jeżeli więc szukasz stabilnego zatrudnienia i rozwoju zawodowego, zapoznaj się z poniższymi ofertami pracy i wyślij do nas swoją aplikację na praca@prostkey.pl wraz z informacją, na jakie stanowisko aplikujesz.

W przypadku, gdy nie prowadzimy rekrutacji, a Ty jesteś zainteresowany pracą z nami, wyślij swoje CV. Jeśli w momencie uruchomienia rekrutacji Twoje kompetencje będą spełniały nasze oczekiwania, skontaktujemy się z Tobą.

Ważne!
Nie zapomnij dołączyć klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U.2016 r. poz. 922).”

Etapy rekrutacji
01
Krok 1: weryfikacja
Weryfikujemy przesłane dokumenty, zastrzegając sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.
02
Krok 2: rozmowa kwalifikacyjna
Z wybranymi osobami skontaktujemy się w celu zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną.
03
Krok 3: wynik
Po rozmowie podamy informację zwrotną o wyniku rekrutacji: zarówno dla osób, z którymi chcielibyśmy podjąć współpracę, jak i dla tych, które na ten moment nie spełniają naszych oczekiwań.
Aktualne oferty pracy w Prost-Key Packaging
Telefon: +48 87 737 12 30