POLITYKA JAKOŚCI

Standard jakości w Prost-Key Packaging

Dla nas jakość to nie tylko produkt sam w sobie, lecz także ogół doświadczeń, jakie klient wynosi ze współpracy z nami. Dlatego wspieramy naszych klientów i oferujemy doradztwo specjalistów w każdej kwestii, dbając o atrakcyjność wizualną oraz praktyczne użytkowanie opakowań.
Zatrudniamy twórczych konstruktorów, których umiejętności, wiedza i doświadczenie odzwierciedlają się w każdej realizacji. Nowoczesne rozwiązania technologiczne to podstawa naszych autorskich projektów, które wyznaczają nowe standardy rynkowe w branży produkcji opakowań.
mini-_MG_1177-1
W Prost-Key jakość jest priorytetem od momentu doboru sprawdzonych surowców aż do wyprodukowania gotowego wyrobu. Kontrolujemy ją, przeprowadzając badania na każdym etapie procesu produkcyjnego. W naszym laboratorium badamy papier, tekturę oraz gotowy wyrób.
proces2POPRAWIONY
Nasze starania zostały docenione Certyfikatem Systemu Zarządzania Jakością PN-EN ISO 9001:2015-10. Spełniamy również wymagania normy PN-EN ISO 22000:2018-08. W codziennej pracy kładziemy nacisk na korzystanie z rozwiązań przyjaznych środowisku i proekologiczne działania: produkujemy opakowania z materiałów posiadających Certyfikat FSC®, przez co gwarantujemy, że surowce pochodzą z lasów certyfikowanych przez FSC®, czyli są pozyskane w ramach odpowiedzialnej gospodarki leśnej. Standardów Forest Stewardship Council® przestrzegamy nie tylko na etapie zakupu materiału, ale także w całym procesie produkcyjnym oraz łańcuchu dostaw.
Telefon: +48 87 737 12 30