Opakowania kartonowe z nadrukiem, czyli podnieś jakość swojego marketingu

Uncategorized

Opakowania kartonowe z nadrukiem, czyli podnieś jakość swojego marketingu

Opakowania pełnią kilka istotnych funkcji. Przede wszystkim umożliwiają skuteczne przechowywanie i transportowanie towarów, zabezpieczanie ich przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych i promowanie produktów. Jeżeli chodzi o tę ostatnią kwestię, najlepszym rozwiązaniem będą dla Ciebie bez wątpienia opakowania kartonowe z nadrukiem, które również znajdziesz w ofercie Prost-Key. Dlaczego warto w nie zainwestować i jak powstają proponowane przez nas rozwiązania?

Co dają opakowania kartonowe z nadrukiem?

W Prost-Key zwracamy przede wszystkim uwagę na jakość oferowanych rozwiązań oraz ich indywidualne dopasowanie do potrzeb zamawiających. W przypadku opakowań kartonowych z nadrukiem stosujemy więc odpowiednio wyselekcjonowane materiały oraz nowoczesne technologie druku, dzięki czemu możesz zakupić rozwiązania niezwykle trwałe i estetyczne.

Zainwestowanie w nie to wsparcie działań marketingowych, jakie prowadzi firma. Opakowania kartonowe z nadrukiem, które prezentują się estetycznie i są oryginalne, skutecznie przyciągają wzrok kupujących. Powodują, że potencjalny klient zwróci uwagę na produkt znajdujący się na sklepowej kuchni, co zwiększa szansę na to, że wybierze Twoje rozwiązanie, a nie to konkurencyjne. Co więcej, za pomocą eleganckiego opakowania możesz wyeksponować logo swojej firmy i konkretne kolory, które zapadną w pamięć klientom – dzięki temu będą oni kojarzyć Twoje rozwiązania i zwiększy się szansa na to, że skorzystają z nich w przyszłości.

Aby tak się jednak stało, opakowanie kartonowe z nadrukiem powinno być oryginalne – wyróżniać się designem i estetyką na tle innych. W Prost-Key dbamy o to, aby wszystkie oferowane rozwiązania były dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających właścicieli firm, dlatego też stosujemy najlepsze materiały oraz najnowocześniejsze technologie.

Jakie technologie druku stosujemy?

Aby uzyskać pożądaną jakość opakowań tekturowych z nadrukiem, korzystamy wyłącznie z najnowocześniejszych urządzeń i sprawdzonych technologii druku. Należą do nich:

  • druk offsetowy, który zapewnia odpowiednią intensywność kolorów i tym samym piękny wygląd opakowań – stosowany jest przede wszystkim przy większych zamówieniach i wtedy, gdy klient pragnie skorzystać z efektownych metod uszlachetnienia powierzchni opakowania;
  • druk fleksograficzny, który rozwija się z roku na rok i pozwala na osiąganie coraz lepszych efektów – stosowany jest zwykle w przypadku nadruków o niższej jakości i przy bardzo dużych zamówieniach.
  • druk cyfrowy, który pozwala na w pełni indywidualne dopasowanie wyglądu nadruku do potrzeb klienta i gdy opakowania mają by spersonalizowane (np. różne grafiki czy treści na każdym z produktów) – stosuje się go przy niewielkich zamówieniach i zawsze wtedy, gdy kluczową rolę odgrywa czas.

W Prost-Key dopasowujemy rodzaj stosowanej technologii indywidualnie do potrzeb każdego klienta – dzięki temu masz pewność tego, że otrzymasz rozwiązanie w stu procentach dopasowane do swoich indywidualnych potrzeb.