Oferta pracy – Producent opakowań poszukuje pracownika ds. utrzymania ruchu

Oferty pracy

Firma Prost-Key Packaging Sobolewscy Sp. J. producent opakowań z papieru i tektury falistej, będąca od ponad 30 lat na rynku poszukuje zainteresowanych pracą na stanowisko

Pracownik ds. Utrzymania Ruchu

Specjalność: Automatyka – Elektryka

Miejsce pracy: woj. podlaskie / Szczuczyn

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie sprawności urządzeń elektrycznych w zakresie sterowania,

układów automatyki i instalacji elektrycznych

  • odpowiedzialność za stan automatycznych systemów sterowania produkcją

oraz za stan techniczny urządzeń i instalacji elektroenergetycznych

  • usuwanie bieżących awarii maszyn
  • wykonywanie planowanych okresowych przeglądów maszyn i urządzeń
  • modernizacja oraz instalacja nowych maszyn
  • prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami
  • zgłaszanie pomysłów na usprawnienia maszyn oraz wsparcie w instalacji nowych
  • analiza oprogramowania maszyn i urządzeń oraz awarii w celu zwiększenia dostępności operacyjnej maszyn i bezpieczeństwa

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne lub inżynierskie o profilu automatyk, elektronik lub elektryk
  • praktyczna wiedza z zakresu elektroniki i automatyki
  • umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • uprawnienia SEP do 1kV
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym – 8 godzinnym

Co oferujemy:

  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • udział w szkoleniach branżowych
  • atrakcyjne oferty wynagrodzenia

Osoby zainteresowane uprzejmie prosimy o przesyłanie CV na skrzynkę e-mailową: praca@prostkey.pl lub złożenie aplikacji na adres firmy: ul. 1 Maja 89, 19-335 Prostki. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy o następującą klauzulę:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”