Oferta pracy – Pomocnik Operatora – Szczuczyn/Prostki przy produkcji opakowań

Oferty pracy

Poszukujemy osób na stanowisko:

Pomocnik Operatora do naszych zakładów produkcyjnych znajdujących się w Prostkach i Szczuczynie

Zakres obowiązków

  • Nauka i pomoc przy obsłudze i nastawianiu maszyn produkcyjnych
  • Nakładanie i odbieranie z maszyn materiałów przetworzonych
  • Kontrola jakości wyprodukowanych opakowań
  • Rejestracja wydajności wyprodukowanego wyrobu

Wymagania

  •     Sumienność i  zaangażowanie
  •     Chęć poszerzania wiedzy z zakresu nastawiania i budowy maszyn produkcyjnych.
  •     Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
  •     Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności/negocjowane
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Udział w szkoleniach branżowych

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV (mile widziane ze zdjęciem) na adres pracait@prostkey.pl lub złożenie aplikacji na adres firmy ul. 1 Maja 89, 19-335 Prostki.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

W CV prosimy o następująca klauzulę:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”