JAK PRACUJEMY

Poznaj drogę swojego produktu:
od pomysłu do pełnej realizacji.

01
Brief
02
Projektowanie konstrukcyjne
03
Projektowanie graficzne
04
Produkcja
john-schnobrich-FlPc9_VocJ4-unsplash

1. Brief

Przejrzysta komunikacja to klucz do udanej współpracy. Dlatego każdy projekt rozpoczynamy od szczegółowego briefu, który pozwala nam poznać oczekiwania i potrzeby klienta.

2. Projektowanie konstrukcyjne

Do projektowania wykorzystujemy specjalistyczne oprogramowanie ArtiosCAD, za pomocą którego tworzymy siatki opakowań 2D, modele 3D z grafiką oraz wizualizacje montażu i kolejnych etapów składania.
Po opracowaniu konstrukcji dobieramy surowce pod kątem odpowiednich parametrów wytrzymałościowych. Tworzymy z nich prototyp, który wycinamy na wielkoformatowym ploterze tnącym. Tak powstały model składamy, sprawdzamy i dokładnie testujemy. Później prototyp trafia do rąk klienta w celu ostatecznej akceptacji i weryfikacji.
IMG_0113
graficzne

3. Projektowanie graficzne

Zazwyczaj klienci przekazują gotowe projekty, które nasi graficy dostosowują do odpowiednich siatek opakowań, a następnie do druku. Czasami tworzymy również koncepcje wizualne od podstaw - zespół w studio zderza swoje doświadczenie z kreatywnymi pomysłami, czego efektem są estetyczne, przykuwające uwagę projekty. Pracujemy w specjalistycznym programie Adobe Creative Suit Premium, przygotowując realizacje do druku offsetowego, fleksograficznego i cyfrowego. W kontekście marketingu projektowanie graficzne to jeden z najważniejszych etapów produkcji opakowań. Decyduje o finalnym wyglądzie gotowego produktu oraz tym, jak zostanie on odebrany przez użytkowników.

4. Produkcja

Gdy mamy pewność, że produkt dokładnie odpowiada na potrzeby klienta, rozpoczynamy produkcję. Dzięki systemowi ERP efektywnie planujemy wykorzystanie zasobów przedsiębiorstwa.
3prod
2prod
1prod
Na sukces firmy składa się wiele elementów, ale niewątpliwie najważniejszym z nich są ludzie z doświadczeniem i pasją do tego, co robią. Dlatego w codziennej pracy łączymy rozsądne zarządzanie z efektywną produkcją. Kładziemy nacisk na innowacyjne, niestandardowe rozwiązania, które mają odzwierciedlenie w jakości naszych produktów. Park maszynowy wyposażyliśmy w wysokowydajne linie technologiczne, na które składają się maszyny do drukowania, kaszerowania, wycinania i sklejania. To tam finalnie materializują się nasze projekty, by następnie trafić do rąk klienta.
Email: info@prostkey.pl
Telefon: +48 87 737 12 30