Oferta pracy – Konstruktor/ Projektant Opakowań

Oferty pracy

Poszukujemy osoby kreatywnej, komunikatywnej, systematycznej oraz samodzielnej w działaniu,
posiadającej silną motywację do osiągania wyznaczonych celów, na stanowisko:

KONSTRUKTOR / PROJEKTANT OPAKOWAŃ

MIEJSCE PRACY: Prostki/ Szczuczyn

OBOWIĄZKI:

  • Projektowanie w systemie CAD
  • Projektowanie i wizualizacja modeli bazując na specyfikacji projektowej
  • Tworzenie konstrukcji opakowań kartonowych, ekspozytorów, standów
  • Przygotowywanie projektów wykrojników do dalszego etapu produkcji
  • Określanie warunków technologicznych w oparciu o indywidualne projekty
  • Nadzorowanie jakości projektów
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • Systematyczne współpracowanie z Działem Sprzedaży

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie min. średnie (optymalnie techniczne: projektowanie, grafika)
  • Znajomość programów CAD
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy
  • Komunikatywność, samodzielność, precyzyjność, kreatywność

OFERUJEMY:

  • Stabilne miejsce zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się i nowoczesnej firmie,
  • Ciekawą, pełna wyzwań pracę w kreatywnym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Narzędzia pracy odpowiednie do stanowiska

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV (mile widziane ze zdjęciem) na adres pracait@prostkey.pl lub złożenie aplikacji na adres firmy ul. 1 Maja 89, 19-335 Prostki.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

W CV prosimy o następująca klauzulę:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”