Hurtownia opakowań Gdańsk

Zastanawiasz się, gdzie kupić opakowania w Gdańsku? Szukasz czegoś, co pozwoli Ci się wyróżnić na tle konkurencji? Sprawdź ofertę PROST-KEY. Jako uznany producent opakowań z tektury falistej i litej mamy w swojej ofercie ciekawe rozwiązania dla różnych grup klientów. Projektowane pod konkretny produkt opakowania pozwalają go zabezpieczyć, ale również wyróżnić i przez to zadbać o rozpoznawalność przedsiębiorstwa.

Polecamy szczególnie nasze opakowania tekturowe oraz ekologiczne, które dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii produkcji: stosowania papieru o niskiej gramaturze czy opatentowanej metody kaszerowania, są bardziej przyjazne środowisku i wytrzymałe. Mają one zastosowanie w wielu branżach.

Producent opakowań w Gdańsku

Nasze opakowania ekologiczne z tektury falistej na niskich falach (E, F, N) wykonane z nisko-gramaturowych papierów mogą zastąpić opakowania wykonane z grubych tektur litych. To właśnie w porównaniu z tymi opakowaniami (z grubej tektury litej) nasze opakowania są bardziej ekologiczne (zużywamy mniej surowca) i są bardziej wytrzymałe.

Zdarza się też, że niektóre opakowania klientów mają „zbyt mocne” składy. Wynikać to może z różnych względów, np. nie każdy producent jest w stanie przetwarzać nisko-gramaturowe papiery, niewielu producentów produkuje tekturę o foli F, N w takich sytuacjach sprawdzamy, czy możemy „odchudzić” obecne opakowanie klienta i zastosować nasze „ekologiczne opakowanie”.

Do ich wytworzenia używamy materiałów pochodzących z recyklingu. Opakowania kartonowe skierowane do firm i klientów z Gdańska i okolic produkowane są opatentowaną metodą kaszerowania, co oznacza, że stosowany jest zabieg napowietrzania kleju. Dzięki temu zużywa się go mniej, a opakowanie jest łatwiejsze w recyklingu. Dostępne są u nas pudełka fasonowe, opakowania klapowe, gotowe na półkę, opakowania prezentowe, promocyjne, reklamowe i spożywcze.

Kartony dostępne w Gdańsku

Producent opakowań w Gdańsku gwarantuje atrakcyjne ceny, szybki czas realizacji zamówień oraz możliwość produkcji opakowań kartonowych z nadrukiem i bez, a także materiałów POS. To prosty sposób na budowanie wizerunku firmy i identyfikację wizualną przedsiębiorstwa, a także właściwe zabezpieczenie produktu przeznaczonego do sprzedaży lub wysyłki. Nasi pracownicy służą fachową pomocą podczas składania zamówienia, doradzą najlepsze rozwiązanie i chętnie omówią proces produkcji. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy!