Opakowania Łódź

Opakowania projektowane w naszym oddziale w Łodzi pomogą firmie zadbać o identyfikację wizualną i rozpoznawalność wśród aktualnych i potencjalnych klientów. Sprawdzą się w przypadku przedsiębiorstw i osób, którym zależy na jakości oraz praktycznych rozwiązaniach.

PROST-KEY, uznany producent opakowań, w swojej ofercie ma opakowania tekturowe, a także cieszące się dużym zainteresowaniem opakowania ekologiczne. Każde opakowanie projektowane jest dla konkretnego produktu, dlatego oferujemy unikalne artykuły. Kartony i pudełka sprzedawane w Łodzi trafiają do przedstawicieli wielu branż, którym zależy na jakości wykonania opakowań, a także dobrej prezencji i ochronie produktu.

Producent opakowań w Łodzi

Jeśli szukasz sprawdzonego producenta materiałów do pakowania produktów, zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Dbamy o różnorodność asortymentu i gwarantujemy atrakcyjne ceny. Opakowania kartonowe projektowane w Łodzi to między innymi opakowania reklamowe lub promocyjne, a także prezentowe czy fasonowe. Pracownik firmy zbierze od Ciebie informacje takie jak: rodzaj i gramatura produktu, ilość w opakowaniu zbiorczym, rodzaj nadruku i wielkość zamówienia i przygotuje najlepszą ofertę.

Ekologiczne opakowania wykonywane są z materiałów o niskiej gramaturze, gdyż dbamy o to, aby zmniejszyć zużycie naturalnych surowców w procesie produkcji opakowań i sięgać po rozwiązania przyjazne naturze. Nowoczesne technologie stosowane w naszym zakładzie produkcyjnym pozwalają zadbać nie tylko o wytrzymałość, ale i wygląd oferowanych przez nas opakowań oraz ich recykling. Dzięki temu zaprojektujemy dla Ciebie estetyczne i praktyczne opakowanie, a Twój produkt wyróżni się na półce i zapadnie na długo w pamięć klientów.

Wybierz opakowania kartonowe w Łodzi

Projektowane i produkowane przez nas opakowania z tektury falistej lub litej wyróżniają się jakością. Możesz zamówić opakowania z klapą lub bez, z nadrukiem i gładkie, gotowe do postawienia na półce w sklepie, a każdy z tych modeli będzie z pewnością istotną częścią oferty Twojego przedsiębiorstwa. Nasi pracownicy służą wsparciem podczas procesu składania i realizacji zamówienia. Zapraszamy do kontaktu.