Projektowanie opakowań

Projektowanie opakowań od Prost-Key

Przeszło 70% decyzji zakupowych zapada bezpośrednio przed półką. Co zrobić, aby konsument sięgnął po nasz produkt, a nie produkt konkurencji? By wyróżnić swoją ofertę, potrzebna jest dobra reklama. Jeśli poszukujesz wyjątkowych, kreatywnych opakowań, które spodobają się Klientom, trafiłeś idealnie! Zaprojektujemy i wyprodukujemy opakowania, które będą odpowiedzią na wszystkie Państwa potrzeby, a przy tym będą efektywne kosztowo.

Projektowanie kartonów

Każdy nowy projekt jest dla nas wyzwaniem, ale za każdym razem przyświeca nam jeden, ten sam cel – znalezienie rozwiązania, które idealnie sprosta Państwa oczekiwaniom, a jednocześnie będzie optymalne kosztowo.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Zanim przystąpimy do procesu projektowania, staramy się jak najlepiej rozpoznać Państwa potrzeby. Dopiero po uzyskaniu niezbędnych informacji przystępujemy do konstrukcji. Następnie starannie dobieramy surowiec, a także schemat składania i paletyzacji.

Projekt przygotujemy w możliwie najkrótszym czasie. Po uzyskaniu jego wstępnej akceptacji wykonujemy prototyp, który następnie trafia na Państwa ręce. Dopiero gdy projekt opakowania w 100% spełnia Państwa oczekiwania, ruszamy z produkcją. Jeśli chcą Państwo w szybszym czasie zobaczyć, jak będzie wyglądać opakowanie, możemy je pokazać na animacji 3D. Dzięki niej jeszcze przed wykonaniem prototypu mają Państwo możliwość obejrzeć opakowanie z każdej strony.

Projektowanie graficzne opakowań

W opakowaniu liczy się nie tylko stabilna konstrukcja i jego wytrzymałość, równie ważny jest jego wygląd. Nasz dział graficzny pomoże Państwu zadbać o interesujący efekt wizualny opakowań, a także dostosuje je do odpowiedniej technologii druku Oryginalne opakowania tekturowe, z pewnością przyciągną wzrok i szybko utkną w pamięci potencjalnym klientom.

Jakie opakowania wykonujemy? Mogą Państwa zamówić u nas między innymi:

  • pudełka fasonowe,
  • opakowania SRP,
  • opakowania prezentowe,
  • opakowania promocyjne,
  • opakowania reklamowe,
  • opakowania typu display.

Zapraszamy do kontaktu!

Email: info@prostkey.pl
Telefon: +48 87 737 12 30