Świąteczne opakowania prezentowe – postaw na te najlepsze!

Świąteczne opakowania prezentowe – postaw na te najlepsze!
News

Świąteczne opakowania prezentowe – postaw na te najlepsze!

Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej i nim się obejrzymy w naszych mieszkaniach stać będą pięknie przyozdobione choinki, a w powietrzu unosić zapachy świątecznych potraw. W przygotowaniach do Świąt pomóc Wam nie możemy. Możemy natomiast pomóc w zapakowaniu prezentów i owszem. Pięknie opakowane sprawią jeszcze większą radość obdarowanej osobie i uczynią świąteczne chwile bardziej magicznymi.   

Opakowania prezentowe – sposób na upominek dla bliskich i promocję firmy

W Prost-Key przykładamy ogromna uwagę do tworzenia każdego opakowania. Szczególnie bliskie naszym sercom są opakowania prezentowe. Być może dlatego, że zamawia się je na wyjątkowe okazje i dzięki nim każdy z nas może jeszcze lepiej wyrazić swoje uczucia względem osób, na których nam zależy. Piękne, pieczołowicie wykonane i ozdobione w bardzo oryginalny sposób, zrobią wrażenie na każdym obdarowanym. Okazji do wręczenia opakowań prezentowych jest wiele, m.in. Święta Bożego Narodzenia, Święta Wielkanocne, urodziny, imieniny, wesela czy też ostatnio coraz bardziej  popularne baby shower oraz wieczory panieńskie.

To jednak nie wszystko. W przypadku firm, opakowania prezentowe stanowią skuteczne narzędzie marketingowe, np. pięknie opakowane kosmetyki, perfumy, czekoladki czy tez inne produkty, szybko znajdą nabywcę.

Opakowania typu  „giftbox” mogą:

  • posiadać kokardki, wstążki czy też inne elementy dekoracyjne,
  • być spersonalizowane, co zrobi jeszcze większe wrażenie na Twoim kliencie czy partnerze biznesowym;
  • mieć dowolne gabaryty, odmienne kształty odpowiednio dopasowane do produktów

Szukasz wyjątkowych opakowań prezentowych? Postaw na Prost-Key!

Prost-Key wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak różne są ich potrzeby, dlatego też do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. W ten sposób nasi Klienci mają pewność, że otrzymają oryginalne opakowania prezentowe, które spełnią ich wymagania zarówno pod względem funkcjonalnym jak i estetycznym.

W produkcji opakowań prezentowych wykorzystujemy tekturę, którą produkujemy w jednym z naszych zakładów. Możliwość doboru materiałów przy produkcji tektury, a także same właściwości tego materiału sprawiają, że można z niego tworzyć wymyślne rozwiązania, które będą nie tylko piękne, ale także trwałe, zapewniające bezpieczeństwo zapakowanego produktu.
W dobie kryzysu ekologicznego , przed jakim obecnie stoimy, warto wspomnieć, że opakowania wykonane z tektury są rozwiązaniem ekologicznym i wydają się być najbliższe koncepcji zrównoważonego rozwoju. Wykonane są z surowców naturalnych, nadają się do recyklingu oraz są biodegradowalne.

Chcesz wiedzieć więcej? Zgłoś się do nas. Zaskocz swoich bliskich oraz klientów  pięknymi opakowaniami prezentowymi.

Opakowania prezentowe Prost-Key to:

  • wyjątkowa estetyka, którą można nawiązywać np. do magii Świąt Bożego Narodzenia;
  • ogromna różnorodność, wynikająca z szerokich możliwości produkcyjnych – to Ty decydujesz o tym, jakie nadruki i zdobienia zostaną umieszczone na opakowaniu oraz jaki będzie jego rozmiar czy kształt;
  • odporność na uszkodzenia;
  • atrakcyjne ceny.

Write a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.