Prost-Key ponownie z Gazelą Biznesu!

Prost-Key ponownie z Gazelą Biznesu!
News

Prost-Key ponownie z Gazelą Biznesu!

Miło nam poinformować, że firma Prost-Key Packaging po raz kolejny zdobyła Gazelę Biznesu – prestiżowe wyróżnienie dla najlepiej zarządzanych i świadczących najwyższą jakość usług firm. Jest to ukoronowanie naszych starań, by Klienci otrzymywali wyłącznie doskonałe i funkcjonalne opakowania.

Czym są Gazele Biznesu?

Sukces, jaki osiągnęła nasza firma, jest niezwykle wartościowy, ponieważ Gazele Biznesu to najstarsze i najpopularniejsze wyróżnienie dla dynamicznie rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw. W naszym kraju przyznaje je dziennik „Puls Biznesu”, a jego celem jest promowanie rozwojowych firm, świadczących usługi na najwyższym poziomie.

Co w praktyce oznacza to wyróżnienie? Gazele Biznesu odzwierciedlają przede wszystkim wiarygodność oraz dobrą reputację firmy. Dzięki temu kontrahenci mogą mieć pewność, że usługi, z których skorzystają, będą na odpowiednio wysokim poziomie – nawet na tle dużo większych firm w danej branży. O przyznaniu wyróżnienia decydują wyniki finansowe przedsiębiorstwa z trzech ostatnich lat.

Wyróżnienie dla Prost-Key – z czego wynika?

Nasza firma to wieloletnia historia – zaczęliśmy w 1991 roku jako Zakład Przetwórstwa Papierniczego i Opakowań Tekturowych (ZPPiOT). W 2004 roku wdrożyliśmy surowe normy ISO, a następnie uzyskaliśmy certyfikację PEN ISO 9001:2000, PN-N18001 – 2004, HACCP DS-3027, które pozwoliły nam na podniesienie poziomu usług. Produkcję rozpoczynaliśmy od szarych klapówek, z czasem poszerzyliśmy naszą ofertę o opakowania kaszerowane oraz materiały promocyjne typu POS.

Na prestiż naszej firmy wpływ ma nie tylko wysoka jakość oferty, ale również inne czynniki.

  • Polityka jakości. Naszym celem jest nie tylko dostarczanie wysokiej jakości produktów, ale również budowanie pozytywnych doświadczeń ze współpracy z nami. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy zapewniają kompleksową obsługę i oferują Ci wsparcie na każdym etapie współpracy. Potwierdzeniem jakości świadczonych usług są uzyskane przez Prost-Key certyfikaty.
  • Zaawansowany proces tworzenia. W naszych procesach produkcyjnych korzystamy wyłącznie z nowoczesnych technologii i najlepszych surowców, dzięki czemu dostarczamy wyłącznie wytrzymałe i estetyczne opakowania oraz materiały POS. Cechuje nas szybkość działania. Dążymy do realizowania zamówień w możliwe najkrótszym czasie.
  • Dbałość o ekologię. Korzystamy z tektury, która jest materiałem ekologicznym, podlegającym recyklingowi. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dbając o optymalny dobór i wykorzystanie surowców.
  • Elastyczność oferty. Naszym celem jest dostarczanie Klientom gotowych rozwiązań w stu procentach dostosowanych do ich potrzeb. Dzięki elastyczności oferty, jesteśmy w stanie spełniać wszelkie, również te wygórowane, oczekiwania naszych Klientów.

Zachęcamy do współpracy i skorzystania z najlepszych rozwiązań, które pomogą Ci w rozwoju – w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.